Ch.st.Wailerott


Abigail - *4.9.08, 12:50hod.

                        

Jméno Abigail
Tet.č. 8273
Č.zápisu CMKU/RTW/12291/08
Majitel Pavel Holub
Bydliště Čimelice
Čas nar. / Pořadí / Váha 12:50hod. / První / 400g
Poloha / Placenta / Stužka Přední / nesnězena / Červená
RTG:  
Výstavy  
Zkoušku  

25.12.08 - něco přes 20kg; 6.3.09 - 35kg

Dlouhou dobu největší štěňátko, ale hlavně úplně první narozené. K této fenečce budu mít vždy strašně blízko, protože se rodila nejhůř(Barunka ještě nebyla roztažená) a mě to připadalo jako celá věčnost. Nicméně jsme to všechny tři zvládly a ona teď může sekýrovat zbytek sourozenců.

 

* 24.2. 09 - Ahoj. Tak se nám podařilo zřídit stránky všeho našeho zvířectva. Ještě to není všechno úplně komplet

https://zviratka-sro.webnode.cz/

* 25.12.08 -  Abi už má něco přes 20kg a zlobí jak jen to jde. Už se začíná kamarádit s cizíma pejskama. Včera dostala spoustu dobrůtek a krásněj novej obojek. Jenom nám ježíšek narušil tu červenou a přines úchylnej růžovej samý srdíčko... :o) Začíná si pomalu zvykat na vodítko, ale musíme chodit sami aby nás nikdo nerozptyloval. Všichni se snaží jí co nejvíc rozmazlovat a naši ji mají asi jako vnouče.. Dokonce si jí berou do postele

* 22.11.08 - Tak konečně posílám pár foteček. Je jich málo, protože se moc fotit nechce. Abinka už má 11 kilo a je to pěknej ďáblík. Vytahala nám hadičky z akvárek a rybičky loví aspoň přes sklo. Museli sme schovat všechnu elektriku, asi jako všechno na co dosáhla. Rozkousala kus křesla a pěkně prohání kočičky. Krade králíkům zrní při krmení a myslim že má vlohy na asistenčního psa. Jinak nám všem dělá radost, rozhodně se s ní nenudíme... Už doma skoro nečůrá, přes noc už pěkně vydrží. Budí zároveň s budíkem a už ví kdy chodíme z práce a už předem kňučí za dveřma, snad abysme to urychlili.


 

Obrazek Obrazek