Ch.st.Wailerott


Arachné - *4.9.08, 15:25hod.


 

Dom.jméno Viktorie
Tet.č. 8276
Č.zápisu CMKU/RTW/12294/08
Majitel Rostislav Lehký
Bydliště okr. Opava
Čas nar. / Pořadí / Váha 15:25hod. / Sedmá / 270g
Poloha / Placenta / Stužka - / Bez pl. / Fialová
RTG  
Výstavy  
Zkoušky  

Nejmenší a nejtmavší skrček celé smečky, ale za to tak charizmatický, že ji mám asi nejradši. Kdybych si měla nějaké štěňátko nechat, tak by to byla právě Ona. Vůbec jí nevadí, že je malinká a beze strachu se pouští i do největších sourozenců. Pořád ji ,,mám za zadkem" a s oblibou na mě usíná. Prostě Fiala, Fifinka či jednoduše Fí.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------

* 21.3.09 - Konečně k nám dorazily fotky Viktorie (nebo spíš mi konečně vyšlo se pro ně stavit na poště), takže jsem je dala na internet zde. Abych předešla vašemu údivu, Vikinka má na některých zavázanou nožku, protože tak dlouho strkala nožičku přes plot k sousedům, až si strhla drápek.

*11.11.08 - První dva dny, trochu kňučela, ráda spí na plovoučce, ale je zateplená tak bez obav. To jídlo moc nechce tak ji do toho míchám jinou kvalitní značku pro štěňata, a to papa. Jinak se má jako princezna. Největší radost má náš mladý, od rána do večera ji nedá pokoje.

* 30.10.08 - Fifinka odešla z domu a její jméno se změnilo na Viky.

* 19.10.08 - Před necelou půlhodinkou odjeli zájemci, a ikdyž původně měli spadeno na Azgarda, tak je okouzlila Fifinka, teď už Arachné, a tak mě přepadl neskonalý smutek. Komtesa nás opustí...

* 18.10.08 - Tzv. Všetečka. Jinak úplně úžasna osoba!! Když srovná do latě veškeré sourozence a přitom by ji mohli zadupat do země. Prostě Komtesa z Wailerottu.